Egemenlik Mh. Kemalpaşa Cd.
6153 Sk. No:3/1B D.Blok Işıkkent Bornova - İzmir
Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00
C.tesi-Pazar Kapalı

Teknik Servis

Teknik Servis

Yılmaz Torç ve Kaynak, İzmir merkezli, sektördeki en saygın teknik servis sağlayıcılarından biridir. 30 yılı aşkın süredir bu alanda faaliyet gösteren firma, sektördeki bilgi birikimi ve deneyimi ile rakipsiz bir konumda bulunmaktadır. Bu uzun yıllar boyunca, kaynak makineleriyle ilgili her türlü teknik destek, periyodik bakım, onarım ve tamir hizmetini başarıyla sunmuşlardır.

Yılmaz Torç ve Kaynak’ın bünyesinde, 8 kişilik özenle seçilmiş, titiz, tecrübeli ve çözüm odaklı bir servis ekibi bulunmaktadır. Bu ekibin başarısının arkasında, her bir üyenin kendi alanında uzmanlaşmış olması ve müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak, en uygun çözümü sunma becerisidir.

Firma, hem kendi geniş servis sahasında hem de iş ortaklarının üretim sahalarında tüm marka ve model kaynak makinelerine hizmet vermektedir. Bu kapsamlı hizmet, sadece basit tamir ve bakımlardan ibaret değildir. Yılmaz Torç ve Kaynak, kaynak makinelerinin periyodik bakımını yaparak, makinelerin ömrünü uzatma ve performansını artırma konusunda da önemli bir rol oynamaktadır.

Özellikle trafolu kaynak makinelerinin trafo sarımlarında da uzmanlık gerektiren bir hizmeti başarıyla yerine getirmektedirler. Bu, sektörde nadiren bulunan özel bir hizmettir ve Yılmaz Torç ve Kaynak’ı rakiplerinden ayıran bir diğer önemli özelliktir.

Her zaman en başarılı sonucu elde etmeyi hedefleyen firma, bu vizyonu ile sektörde öne çıkmıştır. Yılmaz Torç ve Kaynak, kaynak makineleri konusunda kapsamlı, profesyonel ve kaliteli hizmet arayışı içinde olan herkese hitap etmektedir. Bu uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimi, firma için sadece bir gurur kaynağı değil, aynı zamanda müşterilerine daha iyi hizmet sunabilme kapasitesinin de bir göstergesidir.